(+48) 602 870 923

Balustrady zewnetrzne .

Niezwykle trwałe i estetyczne balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady balkonowe i tarasowe oraz poręcze ze stali nierdzewnej produkujemy i montujemy na terenie Kielc i okolic a także w całym województwie świętokrzyskim. Są one najbardziej popularnym a jednocześnie niezwykle estetycznym rozwiązaniem. Wykonane mogą być w całości ze stali nierdzewnej ale zewnętrzne balustrady nierdzewne wykonujemy często również w połączeniu ze szkłem. Szkło na tarasie czy balkonie może być transparentne lub matowe - w zależności od preferencji Klienta. Oferujemy wykończenie powierzchni balustrad nierdzewnych szlifowane lub polerowane.

Efekt końcowy wykończenia szlifowanego (zwanego także satyną) jest nie tylko bardzo estetycznym rozwiązaniem , ale przede wszystkim praktycznym co ma ogromne znaczenie nazewnętrz. Na satynowych balustradach nierdzewnych znacznie zredukowana jest widoczność ewentualnych zabrudzeń ze względu ich matowe wykończenie. Są także bardzo łatwe w utrzymaniu - nie zarysowują się i nie stwarzają kłopotów w czyszczeniu. Natomiast wykończenie polerowane balustrady nierdzewnej zapewni nam piękny i prestiżowy wygląd poręczy dzięki powłoce lustrzanej która odbija światło.

Opinie naszych klientów

Zdecydowałem się napisać opinię aby zarekomendować usługi Pana Janusza gdyż to fachowiec jakich na dzisiejszym rynku niestety niema. Bardzo terminowy i rzetelny, nie przepuszcza najmniejszemu niedociągnięciu. Miałem wrażenie że pracuje tak jakby robił dla siebie w domu. Firma SYCZO z krajna zasługuję na 5 gwiazdek.

Dariusz Mozniak

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami! Telefon: (+48) 602 870 923 | E-mail: balustradysyczo@wp.pl